Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» №151

Жовтень 21, 2019

ПРОТОКОЛ № 151

засідання правління публічного акціонерного товариства

«Національна суспільна телерадіокомпанія України»

21.10.2019                                                                                                                                                      м. Київ, вул. Мельникова, 42

11 год. 00 хв.

Присутні:

Члени правління: 

 1. Аласанія З. Г., голова правління;
 2. Чернотицький М. М., член правління;
 3. Гребенюк І. І., член правління;
 4. Никоненко Р. Ю., член правління;
 5. Лодигін Я. О., член правління;
 6. Хоркін Д. М., член правління.

Запрошені:

Грузинський Д. О., директор департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення;

Горецька І. А., директор департаменту управління бюджетом;

Юровська Д. Ю., виконавчий продюсер дирекції телебачення;

Семенець В. В., директор департаменту управління активами.

Порядок денний засідання 

 1. Про внесення змін до Орієнтовних бюджетів для забезпечення виробництва творчих проектів ПАТ «НСТУ» в 2019 році.
 2. Про затвердження Звіту про фактичне виконання Плану обсягів мовлення (трансляції) телерадіопрограм ПАТ «НСТУ» на 2019 рік за 9 місяців 2019 року.
 3. Про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із заявою про переоформлення ліцензії на телевізійне мовлення.
 4. Питання вступу ПАТ «НСТУ» до АСОЦІАЦІЇ «НАМ».
 5. Про визначення початкового розміру орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі».

За результатами обговорення поставлено на голосування рішення про затвердження порядку денного.

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято.

Обговорення питань порядку денного 

 1. Обговорено питання внесення змін до Орієнтовних бюджетів для забезпечення виробництва творчих проектів ПАТ «НСТУ» в 2019 році.

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до пунктів 12, 13,  підпунктів 3, 7 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, та у зв’язку з виробничою необхідністю затвердити Зміни до Орієнтовниих бюджетів для забезпечення виробництва творчих проектів ПАТ «НСТУ» в 2019 році, затверджених рішенням правління ПАТ «НСТУ» від 26.02.2019 № 107 (у редакції рішення правління ПАТ «НСТУ» від 20.09.2019 № 145 зі змінами), що додаються.

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято. 

 1. Обговорено питання затвердження Звіту про фактичне виконання Плану обсягів мовлення (трансляції) телерадіопрограм ПАТ «НСТУ» на 2019 рік за 9 місяців 2019 року.

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпунктів 3, 9 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039, затвердити Звіт про фактичне виконання Плану обсягів мовлення (трансляції) телерадіопрограм ПАТ «НСТУ» на 2019 рік  за 9 місяців 2019 року, що додається.

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено питання звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із заявою про переоформлення ліцензії на телевізійне мовлення.

 За результатами обговорення вирішили: 

відповідно до статті  35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення України» з урахуванням листа Національної ради з питань телебачення і радіомовлення від 01.10.2019 № 17/2024 та з метою розгортання на Сході України цифрової багатоканальної телевізійної мережі доручити департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення ПАТ «НСТУ» звернутися до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із заявою про переоформлення ліцензії на мовлення серії НР № 01058-м від 30.03.2017, виданої ПАТ «НСТУ» на ефірне (телебачення) телеканалу «U?:ПЕРШИЙ» а саме виключити з зазначеної ліцензії  5 ТВК (потужність передавача 5 кВт) у м. Маріуполі Донецької області для включення цифрового передавача на 5 ТВК у м. Маріуполь Донецької області.

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено питання вступу ПАТ «НСТУ» до АСОЦІАЦІЇ «НАМ».

За результатами обговорення вирішили

відповідно до пунктів 27, 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039, пункту 2 розділу І, підпункту 40 розділу ІІ Положення про Наглядову раду публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» затвердженого наказом Держкомтелерадіо від 10.09.2019 № 372, з метою створення та розвитку цивілізованого ринку телерадіомовлення звернутися до Наглядової ради ПАТ «НСТУ» з пропозицією вирішити питання членства ПАТ «НСТУ» в АСОЦІАЦІЇ «НАМ».

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято. 

 1. Обговорено питання визначення початкового розміру орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

За результатами обговорення вирішили

відповідно до підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039:

1) затвердити початковий розмір орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умови для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» (додаток до протоколу);

2) департаменту управління активами забезпечити вжиття необхідних заходів, пов’язаних із передачею в оренду майна ПАТ «НСТУ».

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

Голова правління підпис Зураб АЛАСАНІЯ

Член правління підпис Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ

Член правління підпис Інна ГРЕБЕНЮК

Член правління підпис Родіон НИКОНЕНКО

Член правління підпис Ярослав ЛОДИГІН

Член правління підпис Дмитро ХОРКІН

Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» №151