Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» №156

Листопад 18, 2019

ПРОТОКОЛ №156

засідання правління публічного акціонерного товариства

«Національна суспільна телерадіокомпанія України»

18.11.2019                                                                                                                                                      м. Київ, вул. Мельникова, 42

11 год. 00 хв.

Присутні:

Члени правління: 

 1. Аласанія З. Г., голова правління;
 2. Чернотицький М. М., член правління;
 3. Гребенюк І. І., член правління;
 4. Никоненко Р. Ю., член правління;
 5. Лодигін Я. О., член правління;
 6. Хоркін Д. М., член правління.

Запрошені: 

Стиренко Л. М., директор фінансовий;                                                                               

Горецька І. А., директор департаменту управління бюджетом;

Юровська Д. Ю., виконавчий продюсер дирекції телебачення;

Слободянюк Ю. М., директор департаменту з комерційної діяльності;

Семенець В. В., директор департаменту управління активами.

Порядок денний засідання 

 1. Про схвалення звіту про виконання фінансового плану ПАТ «НСТУ» за ІІІ квартал 2019 року. 
 1. Про встановлення Розцінок на надання послуг з розміщення реклами, спонсорської інформації, програм телепродажу по пунктах рейтингу в ефірі загальнонаціональних телеканалів ПАТ «НСТУ» на 2020 рік. 
 1. Про визначення початкового розміру орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято.

Обговорення питань порядку денного 

 1. Обговорено питання схвалення звіту про виконання фінансового плану ПАТ «НСТУ» за ІII квартал 2019 року.

За результатами обговорення вирішили: 

відповідно до підпункту 9 пункту 66, пунктів 114, 116 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, пункту 11 Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 02.03.2015 № 205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.03.2015 за № 300/26745:

1) схвалити звіт про виконання фінансового плану ПАТ «НСТУ» за ІII квартал 2019 року, що додається.

2) голові правління ПАТ «НСТУ» Аласанії З.Г. забезпечити подання схваленого звіту про виконання фінансового плану ПАТ «НСТУ» за ІII квартал 2019 року на затвердження Держкомтелерадіо.

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято. 

 1. Обговорено питання встановлення розцінок на надання послуг з розміщення реклами, спонсорської інформації, програм телепродажу по пунктах рейтингу в ефірі загальнонаціональних телеканалів ПАТ «НСТУ» на 2020 рік.

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, та у зв’язку з виробничою необхідністю: 

1) затвердити Розцінки на надання послуг з розміщення реклами, спонсорської інформації, програм телепродажу по пунктах рейтингу в ефірі загальнонаціональних телеканалів ПАТ «НСТУ» на 2020 рік, що додаються. 

2) департаменту з комерційної діяльності (Слободянюк Ю.М.) забезпечити вчинення необхідних заходів, пов’язаних із виконанням в установленому порядку цього рішення. 

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято. 

 1. Обговорено питання визначення початкового розміру орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі». 

За результатами обговорення вирішили: 

відповідно до підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039: 

1) затвердити початковий розмір орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умови для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» (додаток до протоколу). 

2) департаменту управління активами забезпечити вжиття необхідних заходів, пов’язаних із передачею в оренду нерухомого майна ПАТ «НСТУ».

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято. 

 

Голова правління

підпис

Зураб АЛАСАНІЯ

 

 

Член правління

підпис

Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ

 

 

Член правління

підпис

Інна ГРЕБЕНЮК

 

 

Член правління

підпис

Родіон НИКОНЕНКО

 

 

Член правління

підпис

Ярослав ЛОДИГІН

 

 

Член правління

підпис

Дмитро ХОРКІН