Новини компанії

Листопад 29, 2019

Суспільне — медіапартнер «IWCK Charity Bazaar»

30 листопада відбудеться 27-й щорічний Благодійний ярмарок Міжнародного жіночого клубу Києва «IWCK Charity Bazaar» на НСК «Олімпійський». UA: Суспільне мовлення — інформаційний партнер події.

У межах благодійного ярмарку 49 посольств іноземних держав та представники іноземних країн у Києві організують виставку й розпродаж національної продукції. Усі зібрані кошти передадуть лікувальним закладам для літніх людей, дитячим будинкам, школам, лікарням та об’єднанням, які захищають права дітей і жінок в Україні.

«Благодійний ярмарок — подія, над якою працюють члени нашого клубу на волонтерських засадах разом з українськими колегами та друзями. І наша спільна мета — зібрати кошти для допомоги цільовим групам: дітям, жінкам, літнім людям та особам з особливими потребами. Щороку ми намагаємося розширити ярмарок, зробити його цікавим та різноманітним, щоб якомога більше людей долучилися до нашого благодійного проєкту. Так ми зможемо надати допомогу тим, хто цього потребує найбільше», — розповіла президентка Міжнародного жіночого клубу Києва Валері Стулікова.

За традицією відвідувачі ярмарку зможуть скуштувати національні страви та напої з усього світу, придбати вироби авторської роботи, які для ярмарку підготували волонтери спільно з родинами дипломатів.

Делегація членів ЄС в Україні візьме участь у дефіле у вишиванках, а посольство Куби виконає самбу. Усі охочі зможуть долучитися до благодійної ініціативи — розпродажу одягу та побутової техніки. 

Для відвідувачів влаштують лотерею, на якій розіграють цінні призи: авіаквитки, сертифікати до ресторанів і готелів, подарунки від посольств. Квитки реалiзуватимуть волонтери IWCK у день заходу.

Протягом усього дня для гостей ярмарку виступатимуть танцювальні колективи й музичні гурти. На заході співатиме дитячий хор із французького ліцею. 

Найменших відвідувачів чекатимуть у дитячому куточку, де вони візьмуть участь у майстер-класі з індійських народних танців, власноручно змайструють ляльку-мотанку, навчаться надавати першу медичну допомогу та багато іншого.

Докладно про Благодійний ярмарок «IWCK Charity Bazaar» — на фейсбук-сторінці події та на сайті Міжнародного жіночого клубу Києва. 

Благодійний ярмарок діятиме з 10:00 до 17:00 за адресою: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55.

 

Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) заснували 1992 року жінки з різних країн під керівництвом першої амбасадорки Бельгії в Україні Інгабор Крістофассен. Сьогодні організація об’єднує понад 250 учасників із 60 країн світу, разом із представницями дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками з культурних та ділових спільнот, а також дружинами дипломатів і бізнесменів.